HAUS BLOKELIAI DOKUMENTACIJA

Haus blokeliai gamybos sertifikatas

HAUS PAMATŲ BLOKELIAI P6-20

I kategorijos betoninis mūro blokas HAUS P6-20 skirtas naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Tinka visokiems mūriniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminų išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms, atraminėms sienelėms ir rūsiams, pamatų įrengimui, naudojant juos kaip įdiegtus klojinius. Surenkamas be skiedinio ir užpilamas betono. Galima taikyti sąramoms, rostverkams, gaisrinės saugos sienelėms, šilumai, garsui izoliuoti, taip pat ir garsui sugerti.

HAUS PAMATŲ BLOKELIAI P6-30

kategorijos betoninis mūro blokas HAUS P6-30 skirtas naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Tinka visokiems mūriniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminų išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms, atraminėms sienelėms ir rūsiams, pamatams įrengti, naudojant juos kaip įdiegtus klojinius. Surenkamas be skiedinio ir užpilamas betono. Galima naudoti sąramoms, rostverkams, gaisrinės saugos sienelėms, šilumai, garsui izoliuoti, taip pat ir garsui sugert

HAUS SIENŲ BLOKELIAI SM6

I kategorijos betoninis mūro blokas HAUS SM6 skirtas naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Tinka visokiems mūriniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminų išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms, atraminėms sienelėms ir rūsiams. Galima naudoti gaisrinės saugos sienelėms, šilumai, garsui izoliuoti, taip pat ir garsui sugerti.

HAUS PERTVARŲ BLOKELIAI SP

II kategorijos betoninis mūro blokas HAUS SP skirtas naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Tinka visokiems mūriniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminų išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms, atraminėms sienelėms ir rūsiams, pastatų renovacijoms. Galima naudoti gaisrinės saugos sienelėms, šilumai, garsui izoliuoti, taip pat ir garsui sugerti

HAUS KERAMZITBETONIO BLOKELIAI KBB

II kategorijos keramzitbetonio blokas KBB 3 skirtas naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir aptaiso, apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Tinka visokiems mūriniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminų išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms. Galima taikyti šilumai, garsui izoliuoti, taip pat ir garsui sugerti.